Video formatter (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: Media
uk: Медіа

en: Loop
uk: Цикл

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Show controls
uk: Показує панель керування

en: Display of multiple files
uk: Відображення декількох файлів

en: Muted
uk: Приглушено
