Video formatter (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Muted
et: Vaigistatud
