Video formatter (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: Loop
pt: Ciclo

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Display of multiple files
pt: Exibição de vários arquivos

en: Muted
pt: Silenciado
