Video formatter (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: Media
pt: Mídia

en: Loop
pt: Laço

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Display of multiple files
pt: Exibição de múltiplos arquivos

en: Muted
pt: Silenciado
