Video formatter (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Show controls
vi: Hiện điều khiển
