Video Upload (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: File
km: ឯកសារ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: n/a
km: គ្មាន

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Good
km: ល្អ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
