Video Upload (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस
