Video Upload (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: File
ta: கோப்பு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Node
ta: கணு

en: Good
ta: நல்லது

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: OK
ta: சரி

en: Delete all
ta: அனைத்தையும் நீக்குக
