Video Upload (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: File
af: Lêer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Unknown
af: Onbekend

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Node
af: Mode

en: Delete all
af: Wis alles uit
