Video Upload (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Saada

en: Cancel
et: Katkesta

en: File
et: Fail

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: Node
et: Postitus

en: Good
et: Hea

en: Not found
et: Ei leitud

en: Fields
et: Väljad

en: OK
et: Olgu

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Id
et: ID

en: Failed
et: Ebaõnnestus
