Video Upload (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Odustani

en: File
hr: Datoteka

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Good
hr: Dobra

en: Fields
hr: Polja

en: OK
hr: U redu

en: Delete all
hr: Izbriši sve

en: Tokens
hr: Tokeni
