Video Upload (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დასტური

en: Unknown
ka: გაუგებარი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა
