Video Upload (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File
lv: Fails

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: n/a
lv: n/p

en: Node
lv: Mezgls

en: Good
lv: Labi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Fields
lv: Lauki

en: Delete all
lv: Dzēst visus
