Video Upload (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: File
pt: Ficheiro

en: This action cannot be undone.
pt: Esta acção não pode ser desfeita.

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: n/a
pt: não disponível

en: Node
pt: Nó

en: Good
pt: Bom

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Fields
pt: Campos

en: Delete all
pt: Eliminar todos

en: Video
pt: Vídeo

en: Failed
pt: Falhou
