Video Upload (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: File
ar: ملف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Unknown
ar: غير معروف

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Node
ar: العقد

en: Not found
ar: غير موجود

en: OK
ar: موافق

en: Delete all
ar: احذف الكل
