Video Upload (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: File
ja: ファイル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Unknown
ja: 不明

en: Node
ja: ノード

en: Good
ja: 良い

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Fields
ja: フィールド

en: Delete all
ja: すべてを削除

en: Id
ja: ID

en: Tokens
ja: トークン

en: Video
ja: ビデオ

en: Failed
ja: 失敗
