Video Upload (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Node
bs: Nod

en: Fields
bs: Polja

en: Delete all
bs: Obriši sve
