Video Upload (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Delete all
dz: ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་
