Video Upload (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ارسال

en: Cancel
fa: انصراف

en: File
fa: فایل

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Unknown
fa: نامشخص

en: n/a
fa: موجود نیست

en: Node
fa: گره

en: Good
fa: خوب

en: Not found
fa: یافت نشد

en: Fields
fa: فیلدها

en: OK
fa: موافقت

en: Delete all
fa: حذف همه

en: Failed
fa: ناموفق
