Video Upload (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: Node
kk: Түйін

en: Fields
kk: Өрістер

en: Delete all
kk: Бәріні жою
