Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Not found
hu: Nem található

en: Media
hu: Média

en: Auto-play files on page load
hu: Fájlok automatikus lejátszása oldalbetöltéskor

en: Use caution when combining this option with multiple players on the same page.
hu: Óvatosnak kell lenni, ha ez a beállítás ugyanazon az oldalon több lejátszóval kombinálva is alkalmazásra kerül.

en: No available fields
hu: Nincs elérhető mező

en: File path fields
hu: Fájlelérési utakat tartalmazó mező

en: VideoJS : HTML5 Video Player
hu: VideoJS: HTML5 videólejátszó

en: Display a video file as an HTML5-compatible with Flash-fallback video player.
hu: Egy videófájl megjelenítése HTML5-kompatibilis (tartalék megoldásként Flasht használó) videólejátszóval.

en: VideoJS Settings
hu: VideoJS beállítások

en: Configure the settings for the VideoJS module.
hu: A <em>VideoJS</em> modul beállítása.

en: Missing the videojs library. Please <a href="!url">download videojs</a> and extract it into the %directory directory.
hu: Hiányzik a <em>VideoJS</em> függvénykönyvtár. Ezt először <a href="!url">le kell tölteni</a>, majd a tartalmát a modul %directory könyvtárába helyezni.

en: VideoJS is an HTML5 Video Player with 3 core parts: An embed code (Video for Everybody), a Javascript library (video.js), and a pure HTML/CSS skin (video-js.css).
hu: A <em>VideoJS</em> modul egy HTML5-kompatibilis videólejátszót biztosít és három fő részből áll: egy beágyazókódból (ez a „Video for Everybody”), egy JavaScript függvénykönyvtárból (ez a <code>video.js</code>) és egy tisztán HTML/CSS sminkből (ez a <code>video-js.css</code>).
