Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
