Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: None
bo: མེད།

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: @entity:@bundle
bo: @entity། @bundle

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Appears in: @bundles.
bo: མངོན་ས། @bundles.
