Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: None
ca: Cap

en: default
ca: predeterminat

en: - None -
ca: - Cap -

en: Not found
ca: No trobat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Appears in: @bundles.
ca: Apareix a: @bundles.
