Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: None
cy: Dim

en: default
cy: rhagosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau
