Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: None
da: Ingen

en: default
da: standard

en: - None -
da: - Ingen -

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Appears in: @bundles.
da: Optræder i: @bundles.
