Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera
