Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: default
fi: oletus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Appears in: @bundles.
fi: Esiintyy: @bundles.
