Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: None
gl: Ningún

en: default
gl: predeterminado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Not found
gl: Non atopada

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Appears in: @bundles.
gl: Aparece en @bundles.
