Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
