Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: default
is: sjálfgefið

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
