Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: None
it: Nessuno

en: default
it: predefinito

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Not found
it: Non trovato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Appears in: @bundles.
it: Appare in: @bundles.
