Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: None
jv: Nihil

en: default
jv: gawan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
