Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
