Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ
