Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
