Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
