Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: default
mr: मुलभूत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
