Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
