Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: default
nl: standaard

en: - None -
nl: - Geen -

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.
