Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: default
ps: تلواله

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
