Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: default
pt: predefinido

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Appears in: @bundles.
pt: Aparece em: @bundles.
