Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
