Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்
