Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: default
te: అప్రమేయం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
