Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: default
tr: öntanımlı

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Appears in: @bundles.
tr: @bundles paketlerinde görünüyor.
