Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: default
ar: المبدئي

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Not found
ar: غير موجود

en: Media
ar: ميديا

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
