Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: default
cs: výchozí

en: - None -
cs: - Nic -

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Media
cs: Média

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Appears in: @bundles.
cs: Objevuje se v: @bundles.
