Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: default
el: προεπιλογή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Media
el: Μέσα

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Appears in: @bundles.
el: Εμφανίζεται σε: @bundles.
