Video.js (HTML5 Video Player) (7.x-3.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: - None -
et: - Puudub -

en: Not found
et: Ei leitud

en: Media
et: Meedia

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.
